Od Nowa Fundacja

Fundacja Wieloprofilowego Usprawniania Od Nowa. Celem Fundacji jest popularyzowanie wiedzy z zakresu teorii i praktyki różnorodnych form usprawniania i rehabilitacji oraz wspomaganie rodziców, instruktorów, trenerów w ich działaniach .

OVERVIEW

The site fundacjaodnowa.org presently has an average traffic classification of zero (the smaller the superior). We have inspected twenty pages within the web site fundacjaodnowa.org and found five websites associating themselves with fundacjaodnowa.org. There is two contacts and directions for fundacjaodnowa.org to help you correspond with them. The site fundacjaodnowa.org has been online for six hundred and fifteen weeks, sixteen days, eighteen hours, and five minutes.
Addresses
Online Since
Sep 2012

FUNDACJAODNOWA.ORG TRAFFIC

The site fundacjaodnowa.org is seeing alternating amounts of traffic all through the year.
Traffic for fundacjaodnowa.org

Traffic ranking (by month) for fundacjaodnowa.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjaodnowa.org

FUNDACJAODNOWA.ORG HISTORY

The site fundacjaodnowa.org was first submitted to the registrar on September 15, 2012. It is now six hundred and fifteen weeks, sixteen days, eighteen hours, and five minutes young.
REGISTERED
September

PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO DOMAIN

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA - Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Tczewie

Opinia o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. SPOTKANIE SIECI PEDAGOGÓW SZKOLNYCH - 10. Na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie sieci współpracy pedagogów szkolnych. Metoda rozwiązywania problemów z przemocą rówieśniczą Metoda Wspólnej Sprawy wg Kena Rigbiego. Psycholog Sylwia Stecka-Nazaruk i pedagog Katarzyna Kulas. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tczewie, ul. Wojska Polskiego 6, I piętro, sala 103.

Twoje Dziecko. Wielka Sprawa

Jego Szczęście w Twoich Rękach. Bezpośrednią przyczyną było zaproszenie ze strony organizatorów Inicjatywy. Celem było i jest przypomnienie, że rodzice są pierwszymi i niezastąpionymi wychowawcami. Inicjatywa Twoje Dziecko Wielka Sprawa podzielona została na kilka etapów, z czego dwa ostatnie. Relacja z Konferencji Twoje Dziecko. Zapraszamy do wysłuchania wykładów z konferencji Twoje Dziecko Wielka Sprawa.

WHAT DOES FUNDACJAODNOWA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjaodnowa.org Mobile Screenshot of fundacjaodnowa.org Tablet Screenshot of fundacjaodnowa.org

DW Media Wieslaw Niemaszyk

Wieslaw Niemaszyk

Gazety Tczewskiej 1

Tczew, 83-110

home.pl

Administracja Sieci home.pl

ul. Zbozowa 4

Szczecin, 70-653

FUNDACJAODNOWA.ORG SERVER

We found that a lone root page on fundacjaodnowa.org took three thousand two hundred and fourteen milliseconds to stream. I could not discover a SSL certificate, so we consider this site not secure.
178.33.236.132

NAME SERVERS

dns.home.pl
dns2.home.pl
dns3.home.pl

We detected that fundacjaodnowa.org is employing the Apache/2 os.

Od Nowa Fundacja

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "Budujemy relacje z dziećmi i dorosłymi." We noticed that the web site also stated " Bogactwem uczuć, doświadczeń i wiedzy." It also stated " Budujemy relacje z dziećmi i. Przestrzeń do współdziałania i rozwoju. JESTEŚMY Z WAMI OD 2011 ROKU. Jesteśmy doświadczonym, posiadającym wiedzę, kompetencje i umiejętności ZESPOŁEM, który niesie profesjonalną pomoc i wsparcie."

SEEK MORE BUSINESSES

Adopcje Szczurów i innych Gryzoni - Fundacja Ogony

Prosimy o cierpliwość, strona jest w budowie. Jakiej rasy jest mój szczur? Jakiej rasy jest mój szczur. Jakiej rasy jest mój szczur? Jakiej rasy jest mój szczur? Reviewed by Paweł Tarczyński. Szczurki Remi i Gackowa już za TM . Eutanazja czyli jak ulżyć naszym podopiec.

www.fundacjaomnibus.pl - Witamy na stronie naszej fundacji

Dziękujemy za wpłaty! D Z I Ę K U J E M Y ! ASTROMINARIA - zapraszamy na prelekcję. Lista Stypendystów Programu Stypendialnego Omnibus 2017-2018. Raport z Maróza w zdjęciach. Gimnazjum Reytana dla dzieci z Ogniska TPD na Ursynowie. 5 maja 2017 gościliśmy w Warszawie dzieci z Emolinku. ASTROMINARIA - zapraszamy na prelekcję. Klasa IB z gimnazjum Reytana dla dzieci z Ogniska TPD na Ursynowie.

Fundacja Onkologiczna Nadzieja

WEŹ STER W SWOJE RĘCE, BO W TOBIE JEST SIŁA. Doceniając jak wielką moc ma psychika w procesie leczenia onkologicznego rozpoczynamy kampanię psychoonkologiczną skierowaną do naszych podopiecznych, ale nie tylko. Jeśli potrzebujesz pomocy - skontaktuj się z nami. Od Ciebie zależy bardzo wiele! BO W TOBIE JEST SIŁA! Więc WEŹ STER W SWOJE RĘCE i nie poddawaj się. Jeśli chcesz zaangażować się w pomoc osobom dotkniętym chorobą nowotworową.

Fundacja Open Culture Oficjalna strona internetowa Fundacji Open Culture

Oficjalna strona internetowa Fundacji Open Culture.

Aktualności

Obchody 650 - lecia Ormian w Polsce. Nowa wersja filmu o Arcybiskupie Józefie Teodorowiczu. Premiera filmu w wersji poszerzonej odbędzie się 2 kwietnia o godz. 05 na antenie Telewizji Kraków w programie 3 TVP. Na antenie ogólnopolskiej film zostanie zaprezentowany w późniejszym terminie. Przypomnijmy, że Maciej Bohosiewicz m. in za doprowadzenie do ponownego pochówku Arcybiskupa J. Teodorowicza został odznaczony przez Patriarchę Medal św.